اخبار معاونت فناوری و نوآوری

حضور و سخنرانی معاون فناوری و نوآوری در آیین افتتاح نمایشگاه الکامپ قم سال 1398
دکتر ستار هاشمی با حضور در شهر مقدس قم، ضمن افتتاح نمایشگاه الکامپ قم به بازدید و گفتگو با فعالین حوزه فاوا در این استان پرداخت. این نمایشگاه روز سه شنبه 98/09/19 افتتاح و مورد استقبال عموم قرار گرفت.
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰
[ تعداد بازدید : ۱۶ ]
حضور معاون فناوری و نوآوری در نشست میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت برق، الکترونیک و مخابرات
این نشست در تاریخ 98/09/05 با حضور دکتر رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر هاشمی معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاون امور صنایع وزارت صمت، معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، اپراتورهای مخابرات ایران، همراه اول، مبین نت و ایرانسل در محل وزارت صمت برگزار گردید.
۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴
[ تعداد بازدید : ۶۴ ]
امضای تفاهم نامه همکاری‎های مشترک میان بنیاد ملی نخبگان با سازمان صداوسیما و وزارت ارتباطات و فناوری‌اطلاعات
دکتر هاشمی معاون فناوری و نوآوری با اشاره به امضای تفاهم‌نامه با بنیاد ملی نخبگان خاطرنشان کرد:‌ در معاونت فناوری وزارت ارتباطات آمادگی داریم که با تمام توان از توانمندی‌های نخبگان در راستای حل مسئله کمک بگیریم.
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷
[ تعداد بازدید : ۲۵ ]
حضور معاون فناوری و نوآوری در نشست تجاری فناوری ایران - چین
این نشست روز سه شنبه 98/08/21 با حضور دکتر ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و برخی فعالان تجاری صنعتی ایران و چین برگزار شد.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۹:۴۰
[ تعداد بازدید : ۵۳ ]
بازدید معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات از شرکت تحقیق و توسعه ارتباط(گروه تتا)
این بازدید با هدف حمایت از تولید داخل و رونق کالای ایرانی همچنین بررسی توان تولیدی شرکت تحقیق و توسعه ارتباط در زمینه روتر، وضعیت فعلی و برنامه های آتی شرکت مذکور روز شنبه 98/08/18 انجام گرفت.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
[ تعداد بازدید : ۴۷ ]
برگزاری اولین نشست کارشناسی «اقتصاد هوشمند» با حضور فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و مسئولان بخش دولتی
در این نشست که در تاریخ 98/08/12 برگزار شد، بر «ضرورت حذف مقررات زائد» و «تسهیل‌گری برای بخش خصوصی» به عنوان موضوعات مهم تاثیر گذار در تحقق اقتصاد و شهر هوشمند تاکید شد.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲
[ تعداد بازدید : ۳۰ ]
نشست هماهنگی در خصوص« بررسی ابعاد برنامه حمایتی دولت درخصوص ارتقاء سهم بازار گوشی هوشمند تولید داخل»
هفتمین جلسه هماهنگی در خصوص«بررسی ابعاد برنامه حمایتی دولت درخصوص ارتقاء سهم بازار گوشی هوشمند تولید داخل» روز یکشنبه مورخ 98/08/12 با حضور مدیران پست بانک، شرکت های اپراتوری ارتباطات سیار ایران و ایرانسل برگزار شد.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
[ تعداد بازدید : ۳۴ ]
برگزاری نشست راهکارهای توسعه اقتصاد دیجیتال در صنعت فرش و نساجی در پاویون نمایشگاه اتوکام اصفهان
در این نشست که روز جمعه دهم آبان ماه برگزار شد، جمعی از فعالان حوزه فناوری اطلاعات و صنایع مختلف، دکتر احمدیان مدیر کل دفتر نوآوری و حمایت از سرمایه گذاری معاونت فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات، آقای سیستانی فرماندار اصفهان و آقای سرابیان دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور حضور داشتند.
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
[ تعداد بازدید : ۳۴ ]
بازدید معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات از کارخانه ارتباط گویا اروند تولید کننده گوشی های GLX در راستای حمایت از تولید گوشی های داخلی
این بازدید در راستای اجرای طرح بررسی برنامه حمایتی دولت در خصوص ارتقای سهم بازار برای گوشی همراه هوشمند تولید داخل و با توجه به برنامه ریزی انجام شده جهت باندلینگ گوشی های هوشمند برند GLX روز پنجشنبه مورخ 98/08/02 انجام گرفت.
۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
[ تعداد بازدید : ۹۳ ]
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش: توسعه صادرات فاوا ابزار مناسبی برای توازن صادرات و واردات در مناطق آزاد است.
این بازدید در روز چهارشنبه 98/08/01 انجام گرفت و دکتر ستار هاشمی ضمن دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به تشریح ماموریت‌های معاونت فناوری و نوآوری در زمینه حمایت از تولید داخل و کریدور فاوا و همچنین توسعه صادرات فاوا پرداخت و تاکید کرد جزیره کیش می‌تواند در تمام این ماموریت‌ها نقش‌آفرینی سازنده داشته باشد.
۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۸
[ تعداد بازدید : ۴۶ ]