اخبار معاونت فناوری و نوآوری

انتصاب سرپرست اداره کل همکاری ها و توسعه صنعت توسط معاون فناوری و نوآوری وزارت
آقای مهندس حامد لدنی دامغانی از سوی معاون محترم فناوری و نوآوری به سمت سرپرست اداره کل همکاری ها و توسعه صنعت منصوب شد.
۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
[ تعداد بازدید : ۳۸۱ ]
جلسه بررسی مدل همکاری با دانشگاه ها در حوزه فضایی
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، جلسه بررسی مدل همکاری با دانشگاه ها در حوزه فضایی با حضور آقای مهندس جهانگرد معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مرتضی براری معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فضایی ایران، مسعود برومند معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و حسین صمیمی رییس پژوهشگاه فضایی ایران برگزار شد.
۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸
[ تعداد بازدید : ۱۵۸ ]
تشریح برنامه های معاونت فناوری و نوآوری درنشست هم اندیشی مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات سراسر کشور در استان مازندران
معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در نشست هم اندیشی مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات سراسر کشور به تشریح برنامه های این معاونت در حوزه های مختلف پرداخت.
۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
[ تعداد بازدید : ۱۶۸ ]
شتاب دهنده های استانی تا 50 درصد آورده مالی تسهیلات دریافت می کنند
معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات با اشاره به تلاش های در یکسال اخیر وزارت ارتباطات برای ایجاد تسهیلات شکل دهی اجرای حقوقی شرکت های استارآپ و دانش بنیان افزود: تسهیلات بیمه ای و هم تسهیلات مالیاتی، تسهیلات مربوط به تاسیس، تولد، شکل دهی و توسعه بازار این شرکت ها و مصوبات حقوقی در جریان اجرا قرار گرفته و ما به تدریج اگر موارد دیگری پیش بیاید دنبال می کنیم و همین الان طرحی در دولت به نام طرح« نو آفرین» در دست اجرا است که با تصویب آن اعلام عمومی می شود.
۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
[ تعداد بازدید : ۱۵۰ ]
دومین نشست شورای راهبری برنامه ملّی آینده نگاری علم و فناوری در حوزه خودرو با موضوع "آینده صنعت خودرو، مسیر پیش رو، فرصتها و چالشها" با حضور معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
دومین نشست شورای راهبری برنامه ملّی آینده نگاری علم و فناوری در حوزه خودرو با موضوع "آینده صنعت خودرو، مسیر پیش رو، فرصتها و چالشها" و با حضور نمایندگان نهادهای سیاستگذار، فعالین صنعت خودرو، مدعوین دانشگاهی و همچنین سایر بازیگران اصلی این صنعت روز سه شنبه 8 خردادماه سال جاری در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برگزار شد.
۰۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
[ تعداد بازدید : ۱۷۱ ]
انتصاب معاون فناوری و نوآوری وزارت
مهندس محمد جواد جهرمی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، طی حکمی جناب آقای مهندس نصراله جهانگرد را به سمت معاون وزیر در فناوری و نوآوری منصوب کرد.
۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
[ تعداد بازدید : ۵۹۲ ]
دوازدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر سال 1396
آغاز ثبت ‎نام دوازدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر سال 1396
۲۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵
[ تعداد بازدید : ۵۴۵ ]
دوازدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر سال 1396
۲۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
[ تعداد بازدید : ۴۲۲ ]
شهرک بین المللی فناوری اطلاعات در کشور ایجاد میشود
شهرک بین المللی فناوری اطلاعات در کشور ایجاد میشود.قرار است هفته آینده پارک فناوری اطلاعات توسط وزارت ارتباطات و با مجوز وزارت علوم افتتاح رسمی می شود که این پارک ظرفیت استقرار بیش از ۲۰۰ شرکت فعال در حوزه فناوری اطلاعات را دارد.
۰۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۰۶
[ تعداد بازدید : ۳۰۶ ]
باشگاه خبرنگاران جوان
برگزاری جلسه به منظور تبادل نظر و امکان سنجی اجرایی و قانونی در خصوص «توسعه و استقرار زیرساخت فنی اکوسیستم  ESIM  و IOT  در گوشی تلفن همراه»
جلسه ای به منظور تبادل نظر و امکان سنجی اجرایی و قانونی در خصوص «توسعه و استقرار زیرساخت فنی اکوسیستم ESIM و IOT در گوشی تلفن همراه» در دفتر همکاری ها و توسعه صنعت برگزار گردید.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
[ تعداد بازدید : ۸۷ ]
دفتر همکاری ها و توسعه صنعت